Menu

Fotogaléria

Horná Breznica - jar 2011 - 5

Vyhľadať

piatok,
14. decembra 2018

Dnes má meniny Branislava, Bronislava a zajtra Ivica.

december 2018
Po Ut St Št Pi So Ne
« máj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Odkazy

Virtuálny cintorín

  SPOLOČNOSŤ  3WSlovakia s.r.o. v spolupráci s  obecným úradom Horná Breznica  pripravila pre Vás virtualnycintorin.sk

         Často si pri návšteve cintorína spomenieme na príbuzného alebo známeho, ktorý už dávno nie je medzi nami. Radi by sme si uctili jeho pamiatku, ale nájsť hrob v ktorom je pochovaný je bez pomoci a rady iných niekedy skoro nemožné. Hlavne pre príležitostných návštevníkov v období sviatkov. Takúto informáciu sa dá však pohodlne a rýchlo zistiť aj z domu cez internet návštevou virtuálneho cintorína.

Naša obec má v tomto roku  spracovaný projekt virtuálnehocintorína.sk, ktorý vznikol nielen ako súčasť širšieho riešenia informačného systému cintorína pre potreby obce Horná Breznica, ale aj v rámci rozšírenia cintorínskych služieb pre občanov. Zdrojom podkladov pre virtuálny cintorín je evidencia hrobových miest obce Horná Breznica. Projekt bol zrealizovaný spoločnosťou 3WSlovakia s.r.o.

Virtuálny cintorín našej obce: www.virtualnycintorin.sk/obce/1203

Portál slúži nielen občanom obce Horná Breznica, ale aj širšej verejnosti ako komunikačné rozhranie pre používateľov internetu z celého sveta. Na portáli môžu záujemcovia nájsť zomrelých podľa mena a priezviska, prípadne podľa čísla hrobu, môžu si pozrieť polohu hrobu na digitálnej mape cintorína a tiež pozrieť si fotografiu náhrobku.Súčastou informačného portálu sú tiež informačné tabule ktoré budú inštalované priamo na cintoríne Horná Breznica.

Virtuálny cintorín pre našu Obec pre jednotlivé časti obce je prístupný vo forme linku: (ktorý bude zverejnený po spustení aplikácie na web stránke obce)

 

                      Novinka: virtuálna sviečka

Nie všetci máme možnosť navštíviť hroby osobne. Pripravili sme preto pre vás možnosť svojim zosnulým blízkym, priateľom či známym, zapáliť virtuálnu sviečku na stránke hrobového miesta.

Bližšie informácie  k zapáleniu sviečky nájdete na www.virtualnycintorin.sk kde si vyhľadáte obec

Temeš a kliknutím na konkrétne hrobové miesto  sa dostanete priamo k zapáleniu virtuálnej sviečky

Privítame, ak nám zašlete na email 3wslovakia@gmail.com,   tel: 0903 210 053 , postrehy a nápady na funkčnosť portálu. Určite sa budeme zaoberať každým Vašim podnetným názorom.